Opis zdjęcia nr 1

Regulamin dotyczący VOUCHERA na rok 2015

 

1. Termin ważności Vouchera na 2015r rozpoczyna się od 20.11.2014r

2. Osoba posiadająca VOUCHER zobowiązana jest skontaktować się z obiektem noclegowym w celu ustalenia daty wykorzystania Vouchera. Szczegółowych lub dodatkowych informacji udzielimy Państwu telefonicznie.

3. Zastrzegamy, że Voucher może być wykorzystany w obiekcie, jeśli dysponuje on wolnymi miejscami w wybranym przez Klienta terminie.
W przypadku zajętych miejsc w wybranym terminie zaproponujemy inne wolne terminy w określonym na Voucherze terminie realizacji.
Jeśli wartość pobytu osoby posiadającej Voucher będzie wyższa niż wartość posiadanego Vouchera, Klient będzie poproszony o dopłatę różnicy na miejscu w obiekcie jeśli zajdzie taka sytuacja.

4. Voucher jest jednorazowego użytku – nie może on być wykorzystany podczas kilku realizacji, np. kilku pobytów w zakresie wybranej przez osobę Zamawiającą kwoty.

5. Osoba otrzymująca voucher jest zobowiązana do okazania oraz pozostawienia vouchera w recepcji obiektu przed zrealizowaniem pobytu.

6. Voucher nie może zostać zamieniony na gotówkę, zarówno w całości, jak i częściowo.

7. Niewykorzystana kwota Vouchera nie jest zwracana, a niewykorzystanie Vouchera przez Osobę obdarowaną nie może stanowić podstawy do żadnych roszczeń wobec wobec obiektu.

8. Nie odpowiadamy za zgubione lub zniszczone Vouchery.

9. W przypadku Rezygnacji z wykorzystania Vouchera lub Anulowania jego zakupu już po dokonaniu płatności, wpłacone 100% kwoty pozostaje w obiekcie. Wszelkie anulacje Voucherów wiążą się z utratą pełnej kwoty za ich zakup.

10. W przypadku braku możliwości skorzystania z Vouchera w określonym przez regulamin terminie, właściciel może przekazać Voucher do wykorzystania innej osobie. Osoba ta musi zachować termin realizacji Vouchera. Można tego dokonać tylko po uprzednim kontakcie z recepcją obiektu i po uzyskaniu e-mailowego potwierdzenia z recepcji.

11. Osoba chcąca zamówić nocleg poprzez stronę www.annasandomierz.pl jest odpowiedzialna za prawidłowe wypełnienie danych w formularzu kontaktowym. Nie bierzemy odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza kontaktowego danymi przez Klienta.

 

Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby, oczekiwania i sugestie…


Zapraszamy Państwa serdecznie

Anna i Janusz Jakubczyk„Anna” – pokoje Gościnne Sandomierz – noclegi Sandomierz – tanie noclegi Sandomierz